Home

Atrakcyjna cenowo oferta dająca możliwość zaistnienia i zareklamowania się w internecie

Do wybranego przez Państwa pakietu dołączamy panel administracyjny, pozwalający na łatwą obsługę i zarządzanie Waszym kontem hostingowym, posiadający wiele przydatnych funkcji. Niewątpliwymi jego zaletami są przejrzystość i łatwość obsługi nawet przez początkującego użytkownika internetu. Zapewnia dostęp do poczty i ftp z poziomu panelu. Jest w pełni w języku polskim. Funkcjonalność tej zaawansowanej technologii docenili użytkownicy na całym świecie.

HOSTING – PORÓWNANIE OFERT
nazwa Darmowy 0 reklam Student Domowy Firma Start Firma Serwer Pro. Unlimit Serwer
Cena netto zł./rok 0 50 100 100 200 500 1200
Limit dyskowy 200 MB 1.5 GB 5 GB 2 GB 15 GB 20 GB 60 GB
Transfer miesieczny 1 GB 10 GB 10 GB 40 GB 40 GB 100 GB 200 GB
Konta pocztowe 3 4 10 10 15 100 bez
limitu
Konta ftp 1 1 3 10 10 100 bez
limitu
Bazy danych 0 2 3 5 5 50 50
Szczegóły
i zamów
WEJDŹ WEJDŹ WEJDŹ WEJDŹ WEJDŹ WEJDŹ WEJDŹ

Panel administracyjny jest wspierany przez profesjonalny system pomocy i opieki na każdym etapie użytkowania. Nasi administratorzy dokładają największych starań, aby hosting działał szybko i niezawodnie. Panel zawiera wewnętrzny system komunikacji między użytkownikiem a administratorem.
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w uruchomieniu panelu, założeniu kont pocztowych, w obsłudze którejś z sekcji panelu lub jeżeli macie jakieś wątpliwości lub pytania, zawsze możecie skontaktować się z nami poprzez usługę helpdesk, gdzie spotkacie się z miłą i kompetentną obsługą.
Naszym priorytetem jest jakość usług, troska o naszych klientów, a przede wszystkim Wasze zadowolenie.
ZYSKAJ KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ!

Każdy pakiet rozpoczyna się bezpłatnym okresem testowym, trwającym 28 dni, po upływie którego podejmują Państwo decyzję o wyborze pakietu.
Ceny naszych pakietów są niższe, atrakcyjne nawet dla najoszczędniejszych użytkowników przy jednocześnie bogatszej zawartości pakietów.
Usługi świadczone przez naszą firmę dostępne są w serwisie domena500.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *